Зовні відрізнити даний виріб досить складно, оскільки він нагадує звичайну гумову трубку, яку застосовують для перекачування рідин. Однак, справжній кисневий шланг, вироблений з дотриманням всіх стандартів, має всередині додатковий корд, що значно збільшує його міцність.
Це дозволяє витримувати набагато більший тиск, який може створюватися газом, що перекачується, в процесі штатного використання. Для маркування застосовується синій колір. У нього або фарбують всю гуму, або роблять на ній спеціальну кольорову смугу. Така мітка допомагає швидко знайти шланг з киснем серед інших, якщо він використовується, наприклад, на будівельному об’єкті.
Де може застосовуватися кисневий шланг
Найчастіше виріб використовується для комплектації зварювальних апаратів, які працюють на газу, або ж кисневих різаків. Він може, як з’єднувати балони між собою, так і подавати газ на пальник.
Рідше його можна побачити в стаціонарних системах, що здійснюють подачу кисню в різні установки. Зазвичай він використовується для підключення балонів, а вся інша розводка виконується металевими трубками.
Переваги брендового кисневого шланга
Компанія Zetflex здійснює виробництво кисневих шлангів, що мають такі позитивні сторони:
- Відповідне маркування, як того вимагає діючий стандарт. Воно допомагає швидко знайти потрібний шланг серед групи схожих.
- Основним призначенням є зварювальні апарати, але допускається застосування в будь-яких інших установках.
- Шланг випускається в різних розмірах, тому без проблем можна підібрати підходящий варіант для свого проекту.
- Корд має достатню міцність, щоб витримувати тиск навіть при частковому пошкодженні зовнішньої оболонки з гуми.
Ці переваги роблять гумовий кисневий шланг незамінним у своїй області. Використання стандартних рукавів та трубок для рідин замість нього не рекомендується, бо це може призвести до аварії з витоком кисню.
Основні специфікації
Шланг випускається в декількох діаметрах. Внутрішній може варіюватися від 6,3 до 25 мм, а зовнішній — від 12,3 до 35 мм. При цьому його вага порівняно невелика, адже навіть найбільший рукав має масу всього в 0,7 кг на погонний метр, завдяки чому його порівняно легко використовувати для підключення зварювальних апаратів на великій відстані.
Завдяки наявності міцного корду стандартний робочий тиск може досягати 20 атмосфер без ризику розриву або пошкодження гумового шару.
Читайте также: Оборудование для защиты трубопровода от повреждений: осевые компенсаторы и вибровставки