Завершення навчання в школі є однією з головних подій в житті кожної дитини. Тому вчителі та батьки намагаються зробити все можливе, щоб цей момент надовго залишився в серцях випускників. Цікаве квест шоу на випускний можна назвати оптимальним варіантом проведення свята, оскільки воно дозволяє об’єднати весь клас в останній раз для досягнення спільної мети. Вся програма проводиться в ігровому форматі, який буде цікавий підліткам.

форт авентюра

Різновиди ігор

На даний момент компанія пропонує всім клієнтам одну з двох ігор, спрямованих на спільне виконання різноманітних завдань. Програма продумана до дрібниць, що дозволяє брати участь в розвагах як підліткам, так і їх батькам.

У першому варіанті, званому «Форт Боярд», від учасників вимагається проходити по кімнатах, паралельно виконуючи завдання, на які відводиться строго обмежений час. Другий варіант під назвою «Золота Лихоманка» ставить за мету гравців збір ігрового золота в максимальних кількостях, які тільки вдасться виявити. Для прискорення процесу передбачені різні підказки, проміжні завдання та інструкції.

Переваги квест шоу

Серед основних позитивних сторін такого виду свят можна виділити наступні:

  • Величезна кількість емоцій. Взаємодія між однокласниками дозволяє запам’ятати моменти, які згодом будуть віддаватися приємним відчуттям.
  • Велике приміщення. Все обладнання для квестів розміщено в затишних залах, в яких не буде тісно навіть дуже великої компанії.
  • Насичена програма. Після завершення роботи над завданнями всіх присутніх чекає дискотека і фуршет.
  • Якісні декорації. Продумані елементи декору дозволяють з головою зануритися в сюжет гри.
  • Глибокий сценарій. Щоб постійно підтримувати інтерес учасників, в сценарії гри присутні безліч побічних завдань.

квест комната

Варіанти оформлення заявки

Вартість участі в квесті залежить від того, яка кількість людей буде залучена в заході. Крім того, всі клієнти компанії мають можливість вибрати між чотирма тарифними планами, що містять різні додаткові опції.

Навіть в базовому варіанті, що має найнижчу ціну, всі можуть розраховувати на комфортне перебування в обладнаному приміщенні, послуги професійних акторів, застосування дресированих тварин для проведення деяких конкурсів, а також на отримання дипломів, що підтверджують спільне виконання завдань. Розширені пакети охоплюють різні варіанти сервірування столу, подарунковий торт і брендовані пам’ятні футболки.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here