Якщо бажаєш стати справжнім втіленням жіночності, то на допомогу прийдуть туфлі на підборах. Важко знайти жінку, в шафі якої немає жодної такої пари. Навіть якщо в повсякденному житті вона надає перевагу кросівкам, її серденько завмирає при вигляді витонченої пари лодочок. Таке взуття змінює поставу, додає вишуканості будь-якому образу. Жінка стає більш сексуальною та впевненою в собі.

Які різновиди підборів існують

Сучасна модна індустрія щоразу вносить щось нове навіть у класичне взуття. Підбори стають вищими, ширшими або змінюють кут нахилу. Різні жінки надають перевагу різним каблучкам. Декому вистачає мінімалістичної шпильки до 5 см, а деякі впевнено почувають себе навіть на висоті в 15 см. Отже, які різновиди підборів представлені на сучасному ринку взуття?

  • Високий каблук. Підбори заввишки від 8 см, незалежно від форми, вважаються високими.
  • Класична шпилька. Напевно в кожної жінки є пара на шпильці для особливого випадку. Такий варіант підборів робить жіночу фігуру привабливішою. Висота шпильки також починається від 8 см, а сама модель чудово пасує як до стильних джинсів, костюмів для офісу, так і до вечірніх і навіть весільних суконь.
  • Набірний каблук. Це справжні багатошарові витвори мистецтва для жіночих ніжок. Такі моделі формуються з фліків — частин каблука різної форми та ширини.
  • Чарочка або Кітен хіл. Досить відома форма, яка через певні проміжки часу щоразу повертається до моди. Такі підбори невисокі, зазвичай лише до 7 см. У них досить широкий верх під п’ятою, завужена середина і знову трохи розширений низ.
  • Цеглинка. Зовсім невеличкий каблучок квадратної форми, який уособлює комфорт та повсякденність.
  • Ковбойський каблук. Тут все зрозуміло. Цей каблук троки скошений ззаду, широкий та невисокий. Досить зручна повсякденна форма, яка личить до багатьох образів від джинсів до легких суконь.
  • Стовпчик. Прямий, широкий каблук від 5 см. Така форма залишається актуальною все багато років, вона універсальна, пасує до будь-якого одягу.
  • Клиноподібний каблук. Тут все просто, у такого типу підборів задня частина довша за передню. Ця форма пасує абсолютно всім, а також чудово поєднується с будь-яким одягом.
  • Конусоподібний каблук. Знизу вузький, та широкий догори каблук нагадує конус, звідки він і здобув свою назву. Така форма робить взуття дуже жіночним, добре пасує до суконь і спідниць.

Отже, який каблук ви б не орали, він здатен змінити ваш образ та прикрасити навіть найпростіший одяг. Не відмовляйте собі у задоволенні бути на висоті.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here