Национальный немецкий оператор железнодорожных перевозок Deutsche Bahn приглашает украинцев на должность стажер-машиниста поезда. Информацию о вакансиях концерн опубликовал на своем сайте. В ней сказано, что за 9-12 месяцев работники пройдут обучение по управлению одним из типов поездов компании, после чего они будут работать машинистами поездов.

локомотив железнодорожный

Какие требования к претендентам

Согласно объявлению, претендент должен быть старше 21 года, владеть немецким языком на уровне не ниже B1, а также иметь профессионально-техническое или высшее образование (желательно признанное немецкой торговой палатой).

Обучение будущих специалистов будет проходить в Берлине или Лейпциге. Компания также обещает помочь в переезде в Германию, компенсационный пакет и бессрочный трудовой договор на условиях полной занятости.

В вакансии также сказано, что после успешного завершения обучения трудоустроенный специалист будет отвечать за эксплуатацию поездов компании, проведение частых проверок систем поезда для выявления каких-либо проблем, а также принимать меры для восстановления его нормальной работы.

Как заполнить анкету

Компания Deutsche Bahn расметила на своем сайте форму на украинском языке, которая называется «Стань машиністом поїзда (ж/ч/і)». Ее можно заполнить за 3 минуты. Выглядит он следующим образом:

Deutsche Bahn, одна з найбільших транспортних компаній Європи, шукає талановитих працівників на посаду стажист машиніст поїзда. Якщо ви мріяли стати машиністом поїзда, володієте німецькою мовою на рівні не нижче B1 і маєте професійно-технічну або вищу освіту, залиште свою заявку для розгляду вашої кандидатури у майбутніх навчальних проектах. Під час наших програм (які зазвичай тривають 9—12 місяців) ви будете навчатися керувати одним типом наших поїздів, а потім почнете працювати в одному з наших підрозділів у Німеччині як машиніст поїзда.

Типовий день з нами виглядатиме так:

 • Після належного навчання ви будете відповідати за експлуатацію наших потягів, керування ними та контроль їхньої роботи, щоб наші пасажири могли безпечно, комфортно та вчасно досягати місця призначення.
 • У разі поломки ви повинні точно довести інформацію до відома пасажирів, зробивши оголошення через динаміки, щоб заспокоїти їх.
 • Ви будете відповідати за проведення частих перевірок систем потяга для виявлення будь-яких проблем і вживати заходів для відновлення його нормальної роботи.

Вимоги до кандидатів:

 • Дуже добрий рівень володіння німецькою мовою, бажано підтверджений сертифікацією (принаймні рівень B1.2).
 • Професійно-технічна або вища освіта за технічною або іншою відповідною спеціальністю (бажано визнана Німецькою торговою палатою).
 • Дружність і доброта належать до ваших особистих якостей.
 • Сильне почуття відповідальності та готовність отримувати нові знання у сфері, яка вас цікавить.
 • Гнучкий підхід до режиму роботи й розташування (особливо під час процедури кваліфікації).

Що на вас чекає?

 • Конкурентний компенсаційний пакет (як під час кваліфікації, так і після неї).
 • Безстроковий трудовий договір на умовах повної зайнятості з Deutsche Bahn із першого робочого дня.
 • Безпечні умови роботи з можливостями для особистого розвитку.

Читайте также: Сколько будут платить гастарбайтерам в Германии

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here