Фінансові ринки перебувають у постійному розвитку, тому мають численні інструменти вигідного вкладення коштів. Вибір відповідного способу примножити свій капітал, пов’язаний із певними труднощами. Потенційному інвестору, без економічної освіти, розібратися у всіх деталях практично неможливо.

управління активами КІФ

Вирішити непросту ситуацію можна за допомогою інвестиційного партнера, наприклад, спеціалізованої компанії управління активами фондів. За оцінками міжнародних експертів, корпоративний інвестиційний фонд (КІФ) є найефективнішим інструментом у галузі розвитку бізнесу та фінансів. Ви можете бути впевнені, що довіряєте свої гроші незалежній, ліцензованій та грамотно керованій установі.

Що таке і для чого потрібен КІФ

Сьогодні, корпоративний інвестиційний фонд в Україні, є найпростішим та найефективнішим способом для структурування майнових прав та податкового планування. КІФ має деякі особливості та цілу низку переваг:

  • створюється у формі акціонерного товариства;
  • працює виключно у рамках спільного інвестування;
  • не підпадає під закон України «Про акціонерні товариства»;
  • не сплачує податки з прибутку.

До слова, структура не має права на ведення самостійної діяльності, тому управління активами КІФ здійснює компанія з управління активами (КУА). З цією метою укладається спеціальний договір. У свою чергу КУА представляє інтереси КІФу: веде бухгалтерію, займається звітами та фактично грає роль виконавчого органу.

У що може інвестувати КІФ і наскільки це надійно

Українське законодавство дає право фонду здійснювати інвестиції у корпоративні права, цінні папери чи термінові контракти. У плані надійності, варто довіряти тільки перевіреним установам, що добре зарекомендували. Щодо конкретного прикладу, то тут можна порекомендувати компанію «Інвестиційні партнери».

В області управління активами корпоративних фондів, компанія займає в Україні одне з провідних місць. Фінансовий оборот становить 45 млрд гривень. Окрім вітчизняного сегменту компанія активно інвестує у закордонний ринок. Загалом у її управлінні перебуває 70 фондів, а клієнти входять до ТОП 100 найуспішніших за версією Forbes Ukraine.

корпоративний інвестиційний фонд

Хто може бути інвестором та як вибрати компанію інвестиційного фонду

Продавати свої акції КІФ може: нерезидентам, юридичним та фізичним особам. Володіти 100% пакетом акцій фонду має право одна особа. Також, корпоративному фонду дозволяється випускати облігації, однак таких прецедентів в Україні поки що не траплялося.

Перш ніж довірити свої гроші та прийняти остаточне рішення, обов’язково ознайомтеся з пропозиціями та можливостями КІФу. Варто поцікавитися їхніми статутами, інвестиційною політикою та напрямком, у який вони інвестують. Також непогано подивитися на результативність кожного фонду. Проте варто пам’ятати, що ситуація на ринках динамічна і довгострокове зростання не є гарантією прибутку.

Читайте також: Інвестування коштів із подальшим отриманням прибутку через надійну інвестгрупу

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here