Безболісно та точно, швидко та інформативно — це основні переваги сучасного методу діагностики за допомогою магнітно-резонансної томографії. Обстеження можна проводити потрібну кількість разів без шкоди для здоров’я пацієнта. Особливості технології дозволяють виявити патологічні зміни на ранніх стадіях, побачити негативні тенденції в тканинах там, де неможливо їх дослідити іншими методами. Якщо вам потрібно зробити МРТ Львів, записатись на обстеження ви можете у зручний час.

якісне МРТ у Львові

Багато медичних закладів пропонують послуги МРТ. Якість та результативність діагностики залежить від моделі обладнання та кваліфікації лікарів. Щоб отримати бажану допомогу на високому рівні, мати змогу пройти ефективне лікування у разі виявлення хвороби, варто звертатись до професіоналів. Знайти таких спеціалістів в сучасній клініці з новітніми апаратами МРТ ви можете в мережі медичних центрів Родина, що у Львові має три власних відділення.

Основні показання до МРТ

В яких випадках магнітно-резонансна томографія є необхідною? Це можуть бути різні ситуації. В основному на процедуру пацієнта скеровує лікар, який бачить відповідні покази. Записатись на діагностику варто, якщо наявні:

  • болі в якійсь частині тіла, етіологія яких не виявлена;
  • травми, що потребують ретельного обстеження та визначення подальших методів лікування;
  • підозри на пухлини, необхідність диференціації типу пухлин;
  • патології або хвороби серцево-судинної, травневої, нервової, опорно-рухової, сечостатевої, дихальної системи та не тільки.

Для підвищення ефективності часто магнітно-резонансна томографія проводиться з вводом контрастної рідини.

Як проходить процедура?

За 1-2 години перед обстеженням пацієнт не вживає їжі. Безпосередньо перед процедурою знімає з себе всі металеві предмети. Під час дослідження залишається нерухомим. Сканування триває від 20 хвилин та більше, в залежності від ділянки, яку потрібно обстежити. Якщо це призначено лікарем, попередньо вводиться контраст.

Відповіді на поширені питання про МРТ

Чи потрібно готуватись до МРТ?

Обстеження хребта, суглобів, голови, м’язів не потребує особливої підготовки. Якщо вам потрібно пройти сканування черевної порожнини, сечостатевої системи, прямої кишки, лікар обов’язково розповість про заходи підготовки.

Яка ціна МРТ?

Вартість послуг ви дізнаєтесь у клініці, до якої плануєте звертатись. Дорожчим є дослідження, що проводиться з введенням контрасту. Також ціна залежить від ваги пацієнта.

Де зробити МРТ?

Звертайтесь в мед центр Родина. На базі приватного медичного закладу встановлене провідне обладнання, працюють лікарі вищої категорії. Після обстеження ви зможете отримати послуги з лікування, навіть з оперативним втручанням.

Раніше ми розповідали, що таке комп’ютерна томографія?

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here