Посилки, що відправляються інтернет-магазинами та оптовиками, долають різні відстані. Використовуючи пакети з логотипом опт, їх можна відправляти як у межах одного міста, так і за кілька тисяч кілометрів. Транспортування посилок, відправлених через кур’єрські компанії, є тривалим логістичним процесом, в ході якого вміст посилки може бути пошкоджений.

пакети з логотипом опт

Як убезпечити транспортування товару до замовника

Асортимент товарів, що відвантажуються, величезний. Перед упакуванням відправлення необхідно перевірити, який вантаж ми відправляємо. Чи є він товаром схильним до пошкоджень, яка його вага, вартість і як далеко йде вантаж. Вказівка ​​специфіки дозволить забезпечити належне збереження товару. Це допоможе нам вибрати один із видів оптимальної упаковки:

  1. Фольга або пузирчастий конверт. Якщо товар невеликий, його необхідно помістити в пузирчастий конверт. Бульбашки повітря захистять вміст від ударів та інших механічних пошкоджень. Якщо вантаж особливо цінний або схильний до псування, варто загорнути його в кілька шарів фольги.
  2. Картон захисний. Чим товстіший матеріал, тим краще захист. Підберіть правильний розмір картонної коробки – надто маленька може зламатися краєм під тиском або ударом. Посилки, надіслані в великих коробках, можуть бути роздавлені і тріснуті. Не закріплений належним чином вміст, переміщатиметься в коробці під час транспортування.
  3. Картонні наповнювачі. Якщо ви надсилаєте дрібніші товари в картонній упаковці, наповнювач повинен бути розміщений у вільному місці. Він зміцнить структуру картону та додатково поглине енергію ударів під час транспортування упаковки. При надсиланні великої кількості посилок та бажанні заощадити час і гроші варто придбати велику упаковку наповнювача, якої буде достатньо, щоб заповнити місце у багатьох посилках.
  4. Пакувальна стрічка. Коробка з посилкою має бути ретельно заклеєна міцною та товстою пакувальною стрічкою. Можна використовувати коричневі чи прозорі стрічки. Дбаючи про імідж компанії, варто купити стрічку з її логотипом.

Маркування та адресація упаковки

На правильно упаковану посилку має бути накладена накладна. Не забудьте розмістити її на чільному місці для кур’єра. Накладна має бути захищена від механічних пошкоджень – ви можете використовувати кольорові кур’єрські пакети або заламінувати. Не кладіть під стрейч-плівку накладну, оскільки її не можна буде прочитати і відсканувати. Посилка повинна бути додатково обклеєна наклейками в залежності від товару, що перевозиться.

Варто додатково розмістити на коробці інформацію для кур’єрів. Наприклад, у разі перевезення крихких вантажів наклеїти етикетку «Обережно, скло» або «Обережно, не кидати». Такі заходи допоможуть зберегти вміст посилки від неналежного поводження.

Читайте також: Упаковка та зберігання харчових продуктів у сфері громадського харчування

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here