Хвороби рослин призводять до істотного зниження врожайності зернових, плодових і овочевих культур. Найбільш поширеною причиною цілого ряду захворювань, є численні бактерії і грибки. Тому в даний час, отримання здорового врожаю в промислових обсягах, неможливо без хімічної обробки. Фунгіциди https://lnzweb.com/ru/fungicide, активуючи імунні процеси і підвищуючи стійкість до хвороб, забезпечують рослинам ефективний захист.

овощная культура

Види фунгіцидів

Хвороботворні бактерії та грибки відрізняються підвищеною живучістю і здатністю існування в різних формах. Отже, підбір захисних засобів, процес непростий і трудомісткий. Для досягнення позитивного результату необхідно чергувати препарати, які діляться на три основних види:

  • захисні (профілактичні речовини перешкоджають розвитку симптомів захворювання у рослин);
  • системні (препарати захищають новий приріст, що з’явився після обробки);
  • лікувальні (пригнічують дію бактерій в хворих рослинах).

Комплексне вирішення всіх проблем в цілому, потребують великого спектра фунгіцидів і їх комбінацій. Тільки в цьому випадку, можна розраховувати на збільшення стресостійкості культур і на поліпшення процесів фотосинтезу.

опрыскивание поля

ТОП 3 кращих фунгіцидів

Як наочний приклад, Инфо-СМИ були відібрані три найкращі засоби. Оціночні критерії вироблялися на підставі: області застосування, часу дії і захисні властивості. На думку опитаних експертів, в цьому році максимальну ефективність показали наступні препарати:

  1. Амістар Екстра. Високі показники проти широкого спектру хвороб зернових культур. Відмінна фотостабільність і тривалий період захисту.
  2. Елатус Ріа. 50 діб комплексної захисної дії. Препарат працює навіть там, де не потрапив при обприскуванні. Допомогає тривалому збереженню функції фотосинтезу рослини.
  3. Старк КС. Системний засіб стійкий до змивання і опадів. Вельми ефективний проти 4 найпоширеніших класів грибкових збудників.

фунгициды

Де купити?

Найвигідніше купувати фунгіциди в спеціалізованих компаніях, наприклад, в інтернет-магазині агропродукції lnzweb.com. Тут представлений широкий асортимент якісної продукції, яка сертифікована і відповідає міжнародним стандартам. Завдяки прямим поставкам від виробника, компанія встановлює доступні ціни. Доставка здійснюється «Новою Поштою» в будь-який населений пункт України.

Отримати професійну консультацію і задати будь-які питання, можна через форму зворотного дзвінка, месенджер на вибір, або в онлайн чаті прямо на сайті. Це допоможе вибрати оптимальний варіант для ефективної боротьби з хворобами рослин. Не забувайте, що застосування тільки якісних фунгіцидів дає реальну можливість отримати хорошу врожайність.

Антон Шрамко

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here