Купівля криптовалюти починається з вибору платформи. Вона має бути надійною, зручною, зрозумілою та з гарними відгуками й адекватними комісіями за транзакції. У цій статті ми розповімо, де купити криптовалюту у 2022 році та на що звернути увагу при виборі платформи.

купівля криптовалюти

Які існують платформи для торгівлі криптовалютою?

Торгувати криптовалютою можна на незалежних платформах, наприклад, P2P, де так званий продавець сам знаходить покупця та напряму продає йому свою криптовалюту та на централізованих платформах, наприклад, біржах криптовалют, на яких усі дії знаходяться під наглядом компанії-засновника платформи.

Окрім цього існують термінали, обмінники та посередники, через яких також можна швидко та зручно придбати криптовалюту.

Криптовалютна біржа вважається улюбленою платформою серед багатьох інвесторів. Адже окрім стандартних дій у вигляді купівлі та продажу цифрових активів, криптобіржа дає багато інших варіантів для примноження своїх коштів.

Переваги при користуванні послугами криптобірж

Головною перевагою при користуванні послугами біржі криптовалют є широкий функціонал платформи. На ній можна вкладати кошти під відсотки та брати у користування кошти біржі, можна обмінювати різні види криптовалют та заробляти на різниці, можна шукати рефералів та отримувати від них відсотки, можна слідкувати за новинами платформи, та брати участь у трейдингових турнірах й змаганнях, отримуючи призи.

Іншою перевагою є те, що керівництво платформи надійно зберігає кошти. Наприклад, 96% усіх активів криптобіржі WhiteBIT зберігається на холодних гаманцях. Тобто шахраї з мережі жодним чином не зможуть до них дістатися, навіть, проникнувши на платформу.

Також важливою перевагою є те, що дані ваших транзакцій знаєте лише ви та платформа. Тобто, ні ваша країна, ні банки, ні інші треті лиця, яким не бажано знати розміри ваших активів не дізнаються цю інформацію, якщо тільки ви самі не розповісте.

Недоліки при користуванні послугами криптобірж

Кожна криптобіржа сама встановлює правила на платформі, включаючи різновид монет, торгових пар, розмір комісій та максимальні й мінімальні розміри депозитів і виводів. Лише ціна криптовалюти залежить від активності користувачів.

Також при кожній транзакції користувач має сплачувати комісію. Система схожа на банковську, але рівень комісій значно нижчий.

Читайте на тему: Криптовалюта: обмін, купівля в Україні

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here