З приходом холодів одним із найбільш затребуваних видів техніки вважається побутовий обігрівач. З його допомогою можна прогріти квартиру до комфортного рівня, а також використовувати його як допоміжне джерело опалення. Це особливо актуально у міжсезоння, коли на вулиці прохолодно, а система централізованого опалення вже чи ще не включена.

побутовий обігрівач для дому

Ми пропонуємо купити обігрівач для дому в інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією якостi від виробника. Великий асортимент продукції дозволяє легко підібрати потрібне рішення для приміщень з будь-якою площею. При цьому можна знайти моделі з різними функціональними можливостями, включаючи SMART-техніку з дистанційним керуванням по Wi-Fi.

Також у нас можна недорого замовити рушники та товари для дому https://auchan.ua/ua/polotenca/, включаючи теплі халати, пледи та різні постільні речі.

Як вибрати побутовий обігрівач

На українському ринку є величезний вибір обігрівачів, які між собою різняться за принципом роботи, особливостями конструкції, технічними характеристиками та ціною. Також варто зазначити, що є пристрої, які працюють від зрідженого газу, а є моделі, що працюють від електроенергії. Техніка з другої групи вважається більш придатною для домашнього використання завдяки доступній ціні, високому рівню безпеки та простоті в експлуатації.

При виборі електронагрівача для квартири або приватного будинку необхідно враховувати наступні моменти:

  • тип пристрою;
  • площа приміщення;
  • функціональні можливості.

За типом конструкції та принципом роботи електронагрівачі бувають чотирьох видів – тепловентилятори, масляні, конвектори та інфрачервоні пристрої. У кожного виду є свої особливості, переваги та недоліки. Якщо потрібний максимально простий та компактний прилад – вибирайте тепловентилятор. Під час роботи він забезпечує спрямований потік гарячого повітря.

Масляні радіатори відрізняються безшумною роботою та високим ступенем надійності. Вони зовні виглядають як батареї опалення, всередині яких знаходиться ТЕН, а весь вільний простір заповнений технічним маслом.

Конвектори – нагрівачі з великим плоским корпусом, які працюють за принципом природньої конвекції. Холодне повітря надходить знизу, проходить через спіраль, а потім виходить через верхні щілини у корпусі.

Інфрачервоні нагрівачі оснащені трубчастими лампами, що генерують спрямоване випромінювання. Отримуване тепло за своєю природою дуже схоже на сонячне проміння, яке гріє не повітря, а предмети. Серед переваг – практично миттєве нагрівання плюс «здорове» природне тепло.

вибір економічних обігрівачів

Для розрахунку площі обігріву можна скористатися універсальною формулою, де кожен 1 кВт потужності дорівнює 10 м ². Даний вид розрахунків є приблизним, оскільки не враховується початкова температура в кімнаті, втрати тепла будинку та інші особливості.

Серед функціональних можливостей вибирайте моделі із вбудованими термостатами та перемикачами рівнів потужності. Це дозволить максимально гнучко вибрати потрібний режим роботи та задати автоматичну підтримку нагріву.

Читайте на цю тему: Інфрачервоний обігрівач: як працює і скільки електроенергії споживає

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here