В Україні триває повномасштабна війна, мирні міста зазнають артилерійських обстрілів та авіаційних бомбардувань. У цій ситуації першочерговим завданням для всього цивільного населення є особиста безпека та збереження життя своїх рідних та близьких. Завчасно вжиті заходи допоможуть у рази убезпечити не тільки себе, а й попередити про небезпеку, що насувається, людей, що знаходяться поруч.

додаток «Повітряна тривога»

До найефективніших, найпростіших і найдоступніших способів, на думку Міністерства цифрової трансформації України, належить мобільний додаток «Повітряна тривога» https://ajax.systems/ua/blog/zastosunok-povitryana-trivoga/. Цей інструмент розробила та випустила відома компанія Ajax Systems. З його допомогою можна отримати оперативну інформацію про початок та закінчення тривоги. Програма доступна для завантаження на популярних платформах Google Play Market та AppStore.

Як працює додаток «Повітряна тривога»

Після завантаження та встановлення мобільного продукту на смартфон або планшет, необхідно дозволити програмі відправлення повідомлень та попереджень. Потім слід вибрати географічну область і можна розпочинати моніторинг початку та закінчення повітряних тривог. Детальне відстеження реальної обстановки дає цілу низку незаперечних переваг, зокрема:

  • своєчасне отримання інформації про всі види тривог, у тому числі хімічної та техногенної;
  • повідомлення у додатку дублюють оповіщення міських систем цивільної оборони;
  • інформація надходить безпосередньо від обладміністрацій.

Не забудьте активувати автоматичне оновлення. Ця опція дозволить використовувати найактуальнішу версію програми. Варто особливо відзначити, що «Повітряна тривога» не потребує реєстрації та не проводить збирання особистих даних та геолокації.

Доступні області та ручне оновлення

На сьогоднішній день мобільна версія здійснює контроль за ситуацією у 12 областях України: Вінницька, Волинська, Донецька, Закарпатська, Київська, Львівська, Полтавська, Рівненська, Харківська, Херсонська, Хмельницька та Чернівецька.

Ручне оновлення доступне для операційних систем Android та iOS. Покрокова інструкція, як це зробити, розміщена на офіційному сайті ajax.systems. Перейти на сторінку можна за вказаним посиланням у верхній частині тексту.

Нагадуємо, що додаток було створено лише за день, тому у процесі роботи можуть виникати дрібні недоліки. Відсутність тестового періоду не вплине на загальний функціонал, а всі ймовірні помарки буде усунено найближчим часом.

Бережіть себе та своїх рідних близьких!

Читайте також: Охоронна сигналізація для дому – особливості вибору та встановлення

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here