Акумулятор не заряджається? Можливо, у вас проблеми зі зламаним зарядним пристроєм. Ось як усунути несправності з зарядним пристроєм та визначити причину проблеми. У найгіршому випадку, доведеться його замінити.

перевірка акумулятора

Крок 1 — Перевірте розетки

Перш ніж стверджувати, що зарядний пристрій несправний, переконайтеся, що всі ваші системи електропостачання працюють правильно. Почніть з перевірки розеток.

Спробуйте включити зарядний пристрій в іншу розетку — ту, яка працює. Крім того, перевірте розетку, з якої ви намагаєтеся зарядитися, включивши в неї пристрій, який працює.

Подивіться на індикаторні лампочки на зарядному пристрої, щоб переконатися, що він отримує енергію.

Крок 2 — Перевірте акумулятор

У деяких випадках ви можете захопитися спробами полагодити зарядний пристрій, коли насправді потрібен ремонт акумулятора. Якщо є можливість, спробуйте зарядити акумулятор іншим зарядним пристроєм. Якщо акумулятор заряджається добре, швидше за все, проблема у зарядному пристрої.

Ви також можете використовувати ваш зарядний пристрій з іншим акумулятором. Якщо зарядний пристрій не працює належним чином з іншим акумулятором, швидше за все, проблема у ньому.

Крок 3 — Перевірте апаратне забезпечення зарядного пристрою

Наступним кроком повинна бути перевірка зарядного пристрою на наявність будь-яких фізичних ознак поломки або пошкодження. Подивіться на зарядний пристрій, щоб переконатися, чи немає зламаних деталей.

Переконайтеся, що немає зігнутих, зламаних або відсутніх деталей. Якщо на будь-якій частині зарядного пристрою є іржа, змийте її, зануривши ганчірку в спирт і очистивши іржу. Якщо зарядний пристрій має явні поломки, які можуть бути причиною проблеми, усуньте їх.

Крок 4 — Використовуйте вольтметр для перевірки зарядного пристрою

Наступним кроком буде використання вольтметра для перевірки зарядного пристрою. Вольтметр — це прилад, який використовується для вимірювання електричної напруги в електричних колах. Щоб перевірити зарядний пристрій, підключіть його до джерела живлення і доторкніться до контактів зарядного пристрою щупами вольтметра, щоб виміряти електричну напругу.

Якщо напруга не вимірюється, перевірте мантію та підключення зарядного пристрою до джерела живлення, а також переконайтеся, що вольтметр працює правильно. Якщо проблема все ще не вирішена, можливо, що акумулятор розряджений.

Крок 5 — Відремонтуйте зарядний пристрій

Після того, як ви виконали всі вищезазначені кроки, а зарядний пристрій все ще не працює, немає сумнівів, що він несправний. Однак, несправний зарядний пристрій все ще можна відремонтувати. Залежно від рівня пошкодження, ви можете відремонтувати зарядний пристрій самостійно, звернутися до фахівця або повністю замінити зарядний пристрій.

Щоб відремонтувати зарядний пристрій, спробуйте усунути будь-які фізичні пошкодження. Якщо ви виявили обриви дротів або від’єднання апаратного забезпечення, спробуйте усунути ці проблеми. Якщо з апаратною частиною все гаразд, спробуйте почистити зарядний пристрій.

Використовуйте спирт або кислоту на шматку тканини, щоб очистити корозійні частини зарядного пристрою. Не використовуйте для очищення зарядного пристрою мило або воду. Після очищення почекайте деякий час, перш ніж підключати його до електромережі.

Як перевірити стан акумулятора ноутбука

перевірка стану акумулятора ноутбука

Ось як можна переглянути стан акумулятора пристрою в Windows 10:

  1. Натисніть правою кнопкою миші кнопку «Пуск».
  2. Виберіть Windows PowerShell (Адміністратор).
  3. Коли з’явиться синє вікно PowerShell, введіть або вставте в нього powercfg /batteryreport /output «C:\battery-report.html».
  4. Натисніть клавішу Enter.
  5. PowerShell створить звіт про заряд акумулятора і збереже його на вашому комп’ютері.
  6. Щоб отримати до нього доступ, введіть This PC у рядку пошуку Windows.
  7. Клацніть лівою кнопкою миші на програмі «Цей ПК», що з’явиться
  8. Під заголовком «Пристрої та диски» клацніть диск C.
  9. Знайдіть файл battery-report.html і клацніть на ньому.

Це відкриє звіт про заряд акумулятора, створений програмою PowerShell, щоб ви могли його прочитати. У цьому звіті ви можете переглянути характеристики акумулятора вашого ноутбука, кожен раз, коли він використовувався протягом останніх трьох днів, оцінений середній час роботи акумулятора на основі попередніх розрядів акумулятора та іншу статистику. Якщо у звіті про акумулятор виявлено ознаки пошкодження або погіршення стану, він повідомить вас про це і порекомендує замінити акумулятор.

Підсумок

Єдиний спосіб розібратися з зарядним пристроєм, який вийшов з ладу, — це усунути несправність. Пошук та усунення несправностей допоможе вам знайти проблему і з’ясувати можливий спосіб її вирішення. Цей посібник містить чіткий покроковий алгоритм усунення несправностей зарядного пристрою, що вийшов з ладу, і правильний спосіб їх усунення.

Читайте на тему: Чому на ноутбуці батарея може вийти з ладу

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here