Статисти в один голос стверджують, що сучасні люди віддають перевагу пиву традиційним міцним спиртним напоям. Чим обумовлена ця тенденція, невідомо. Можливо, у наших сучасників з’явилося бажання насолоджуватися життям, пробувати різні сорти пива, отримуючи справжнє задоволення, запаморочливе розслаблення. І цінується, що головне, не саме звичайне пиво, що продається в гіпермаркетах, а крафтові напої.

До недавніх пір придбати на вітчизняних ринках вдавалося лише імпортну продукцію, завезену з європейських країн, Сполучених Штатів Америки. Відомо, що такі напої були багато забезпечені консервантами. Багато сортів пива фільтрували, що в буквальному сенсі слова, вбивало ексклюзивний смак. Сьогодні на території України відкрився найбільший пивоварний завод, який пропонує крафтовое пиво купити в ексклюзивному варіанті виготовлення, за найкращими цінами, у великій різноманітності.

Як крафтове пиво купити оптом?

Великий завод пропонує унікальний крафтовый напій з багатим ароматом, розкішним зовнішнім виглядом, приємним смаком, чудовим смаком. Молодий, ультрасучасний, амбітний завод шанує старовинні європейські традиції, займаючись варінням пива. Однак, молоді технологи Фанатика розробляють і власні рецепти, додаючи в класичний крафтовый лагер витончені нотки, що дозволяють створити унікальний напій, який не купити ніде в світі.

Ексклюзивне крафтовое пиво в Дніпрі вариться на обладнанні, привезеному з Угорщини. Це технологічні установки, що володіють інноваційними технологіями, що працюють на досконалих системах управління і дистанційного контролю. Апарати:

  • досконально автоматизовані;
  • чітко слідують заданим технологіям варіння пінного напою;
  • управляються дистанційно.

На виробництві http://fanatic.beer чисто, дотримуються умова суворої стерильності. В процесі приготування продукції використовуються тільки натуральні інгредієнти, які закуповуються на Україні або в європейських країнах. Кожна складова абсолютно рецепта — безпечна, сертифікована сировинна продукція, що пройшла багатоступеневу перевірку на якість. Ексклюзивне пиво, що виходить як кінцевий продукт, — живе. Напій не проходить фільтрацію, пастеризацію, що дозволяє зберегти багатий смак, унікальний аромат, чарівне післясмак. Не вірите нашим словам ? Спробуйте самі!

Читайте также: Домашняя пивоварня как метод получения натурального пива

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here