Автомобільний ринок США є величезним, тому в цій країні ми можемо знайти практично будь-який автомобіль, про який мріємо. Коли ми думаємо про американське авто, наша перша асоціація, ймовірно, буде пікап, позашляховик або легендарні марки автомобілів, такі як Cadillac або Mustang. І хоча на дорогах Америки, як і раніше, переважає бензиновий транспорт, зростання популярності та кількість електромобілів стрімко зростає.

авто из США

Tesla, Nissan та Chevrolet лідирують на ринку електрики США, завойовуючи все більше шанувальників автомобілів, що заряджаються від розетки. Водії цінують їх за економічність та використання екологічно чистих рішень під час виробництва та експлуатації. Завдяки ввезенню автомобілів із Штатів можна купити електрокар за дуже вигідною ціною. Надійний посередник візьме на себе тягар залагодження всіх формальностей, включаючи акциз, митницю та ПДВ.

Чому електрокар із США

Фігура автодилера – одна із ікон американського кінематографу. На те є причина, що американці часто змінюють машини, охоче купують нові і позбавляються старих. Тому місцевий ринок автозапчастин пропонує набагато нижчі ціни, що дуже привабливо для європейців. Особливо це видно у випадку з електромобілями, які в США явище звичайне, а в Європі, особливо в Україні, досі є екзотикою.

Саме тому американський ринок, це чудова можливість придбати технологічний автомобіль за привабливою вартістю. Тому що, незважаючи на повільний процес, пов’язаний із транспортом та формальностями, на доставці авто через океан можна непогано заощадити.

Переваги автомобіля на електриці

Машина, що не викидає вихлопні гази, є універсальним рішенням для тих, хто піклується про навколишнє середовище. Електромобілі прості в експлуатації і менш аварійні, завдяки чому ви зможете забути про заміну фільтрів або олії.

Електрокаром легко управляти, і працює техніка помітно тихіше, ніж транспортний засіб внутрішнього згоряння. До того ж, всі привезені авто з америки мають додаткові опції комфорту, такі як підігрів сидінь, керма, а іноді і зарядний пристрій.

Як купити електрокар

Привезти електромобіль зі Штатів найвигідніше через спеціалізовану компанію, наприклад, Bex Auto. У цьому випадку ви не ризикуєте втратити гроші, нерви та час, адже процедура покупки зрозуміла:

  1. Після вибору автомобіля та визначення технічних характеристик, підписується договір та починається пошук вашого автомобіля.
  2. Bex Auto виконує всі підготовчі дії, консультуючись з вами, але не залучаючи вас до всього процесу покупки автомобіля.
  3. На кожному етапі співробітництва ви будете проінформовані про місцезнаходження вашого автомобіля.
  4. Приблизно через 2 місяці ви отримуєте замовлену вами машину.

Які електромобілі найпопулярніші серед імпортерів? Провідні місця в рейтингу займають: Chevrolet Bolt, Tesla Model S та Tesla Model X. Покупці також охоче вибирають BMW i3. Nissan Leaf, KIA Soul EV та Ford Focus – менш популярні моделі.

Читайте на тему: Доставка автомобіля з США швидко, зі знижкою та без обману

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here