Компанія Париматч вже майже 30 років дає можливість своїм клієнтам долучитися до світу беттінга. Постійно розвиваючись, Парі Матч піклується про вирішення питань, які виходять за рамки основної діяльності. Створений холдингом БФ Parimatch Foundation має вирішувати різні гуманітарні питання. Серед них турбота про фізичне здоров’я молодого покоління, підтримка спортсменів з обмеженими можливостями. Домагаючись поставленої мети, на початок війни представники фонду активно впроваджували чотири цільових комплексних програми. Однак, події в країні змусили внести істотні корективи.

https://parimatch.ua/

Повернення до довоєнних програм

У довоєнних програмах брали активну участь міста-партнери, до яких входив і Угнів, розташований у Червоноградському районі Львівської області. Психологічній реабілітації місцевих діток до війни сприяли такі програми, як “Так, я можу!” та «Спортивний наставник».

Сувора реальність змусила на деякий час припинити заняття, але незважаючи на велике завантаження Parimatch Foundation вирішив повернутися до питання відновлення тренувань. Щоправда, тепер до них будуть залучені не лише діти місцевих жителів. Програма охоплюватиме і ВПО. Спортивні заняття — це саме те, що сприятиме відновленню не лише фізичного, а й психологічного стану.

Parimatch Foundation: адресна допомога переселенцям

Керівництво фонду також розуміє, що одних занять спортом буде недостатньо. Львівська область прийняла величезну кількість переселенців, і підтримка їх — одне з завдань благодійної програми. Продуктові п’ятнадцяти кілограмові набори включали крупи, олію, каву та чай, печиво та шоколад. Вони стали вони стали реальною допомогою для біженців із різних регіонів.

Але все-таки дозвілля дітей знову вийшло на перше місце, тому в Угнів були передані спортивні набори для якісного проведення тренувань з футболу, баскетболу та волейболу, шахів та шашок, не забутий був навіть дартс.

Такі подарунки отримали діти-переселенці не лише в Угнові. 100 наборів зі спортивним спорядженням Parimatch Foundation направив туди, де тимчасово розселилися родини з гарячих точок. Важливість цієї акції в тому, що представники Париматч чудово розуміють: війна вже забрала у підлітків шматочок дитинства і треба зробити все, щоб допомогти їм повернутися до повноцінного життя.

Читайте на тему: Паріматч продовжує займатися благодійністю через свій власний фонд

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here