Букмекер «Паріматч», добре відомий на території України, прийняв в 2019 році незвичайне рішення. Його керівництвом було оголошено про створення власного благодійного фонду, відрахування в який направляються з прибутку букмекерської компанії.

допомога фонду

Основною метою фонду, інформація про який розміщена за посиланням https://parimatch.foundation/, стала допомога людям з обмеженими можливостями, яким була потрібна фінансова підтримка. З тих пір гроші були надані багатьом громадянам, що звернулися зі своїми проблемами.

Кому допомагає благодійний фонд

За час функціонування фонду він допоміг:

  • спортсменам, які не мали власних ресурсів для тренувань і розвитку;
  • медикам, які зіткнулися віч-на-віч з боротьбою з глобальною пандемією без відповідного забезпечення;
  • дітям, які потребують термінового лікування.

Кожна заявка на виділення коштів, що надходить керівництву фонду, розглядається індивідуально. Це дозволяє відбирати з них найактуальніші щоб вирішити проблеми людей, які більше не можуть чекати.

Зважаючи на це специфіка допомоги може постійно змінюватися, адже фонд не має якоїсь певної спеціалізації. З кожним роком роботи для надання допомоги виділяється все більше коштів, тому є шанс побачити, як благодійність стає доступною для значної кількості знедолених.

Останні проекти фонду

Серед найгучніших проектів, здійснених за останній час, особливо можна виділити допомогу українській паралімпійській збірній. Завдяки виділеним коштам спортсмени отримали можливість модернізувати обладнання, необхідне їм для життя і участі в змаганнях. Це, в свою чергу, допомогло їм потрапити в Токіо і показати цілком непогані результати.

Без фінансування з боку благодійного фонду «Паріматч» це було б практично неможливо реалізувати. Тому спортсмени висловили величезну подяку за допомогу у вирішенні фінансових труднощів.

Плани на майбутнє

Власники букмекерської контори «Паріматч» не збираються зупинятися на досягнутому. Вони продовжують пошук тих, хто насправді потребує допомоги і не може обійтися без неї. Для цього проводяться масштабні рекламні кампанії, які допомагають дізнатися всім знедоленим, що у них є шанс докорінно змінити власне життя.

Більш детальна інформація про те, як подати власну заявку і отримати фінанси, які виділяються благодійним фондом для допомоги громадянам, є на його офіційному сайті.

Читайте також: Старий друг, краще нових двух: чому Паріматч надійний букмекер

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here