Американський бренд iS CLINICAL, мабуть, один із найвідоміших у світі космецевтики. Світове визнання компанія отримала завдяки своїм унікальним розробкам та високоефективним засобам для салонного та домашнього догляду.

американський бренд iS CLINICAL

Дотримуючись найвищих етичних та бізнес стандартів, команда iS CLINICAL розробила діючі лікувальні засоби для вирішення таких проблем:

  • акне;
  • зневоднена та суха шкіра;
  • вікові зміни, в’янення шкіри;
  • гіперпігментація;
  • розацеа;
  • рубці та розтяжки;
  • підвищена чутливість шкіри;
  • постпроцедурні зміни.

Чому бренду iS CLINICAL довіряють косметологи з усього світу?

Світове визнання космецевтики iS CLINICAL сталося завдяки безлічі чинників. Насамперед це, звісно ж, найвища ефективність лікувальної косметики завдяки високій концентрації активних компонентів у складі. Водночас кожен інгредієнт та склад проходять багатоступінчасту перевірку безпеки та клінічних досліджень. Космецевтика iS CLINICAL має сертифікат відповідності вимогам правил GMP, прийнятих у США та країнах Євросоюзу.

До переваг космецевтики iS CLINICAL можна також віднести універсальність багатьох продуктів. Кожен засіб є мультифункціональним і може одночасно вирішувати кілька естетичних завдань.

І лабораторії, і виробництво iS CLINICAL розташована у Каліфорнії, що забезпечує безперервний процес удосконалення формул та складів.

засоби iS CLINICAL

Де можна придбати космецевтику iS CLINICAL?

Здебільшого засоби бренду містить у своїх складах високоактивні компоненти рослинного походження — AHA- та BHA-кислоти, ретиноїди, а також вітаміни С, Е та К у високих концентраціях. Завдяки цьому, з допомогою косметики iS CLINICAL можна вирішити безліч дерматологічних та естетичних проблем, не вдаючись до салонних процедур, а також лазерних пілінгів, що більш травмують шкіру.

З огляду на те, що агресивність деяких компонентів продукції iS CLINICAL, виробник передбачає деякі правила продажу космецевтики.

Придбати засоби iS CLINICAL можна лише в офіційного партнера бренду в Україні. Також обов’язковою є попередня консультація професійного косметолога або дерматолога. Інтернет-магазин Лазерхауз Косметикс співпрацює з офіційним постачальником, тому в нас ви зможете придбати 100 % оригінальну продукцію iS CLINICAL https://laserhousecosmetics.com.ua/ua/is-clinical/.

Крім того, косметологи центрів Лазерхауз із задоволенням проконсультують вас та допоможуть скласти індивідуальну схему використання засобів iS CLINICAL.

Остерігайтеся купувати продукцію бренду в магазинах, які не є офіційними партнерами бренду — ви можете зіткнутися з такими проблемами, як недотримання правил зберігання або використання засобів із компонентами, що зашкодять вашій шкірі. Водночас ніхто не понесе відповідальності за побічні ефекти і шкоду вашому організму.

Читайте на тему: Красива підробка: як розпізнати контрафактну парфумерію та косметику

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here