Мінімум у 60% населення світу в анамнезі є хоча б один епізод алергічної реакції. Згідно з даними деяких досліджень, кожна третя людина на Землі має те чи інше захворювання алергічного характеру. І щороку діагностується дедалі більше алергопатологій.

алергічний риніт

Найпоширенішими є алергічний риніт, алергічний кон’юнктивіт, атопічний дерматит, бронхіальна астма. З гострих реакцій найчастіше діагностується кропив’янка, з тяжких — анафілактичний шок.

Прояви алергії різноманітні, можуть мати епізодичний чи хронічний характер. Нежить, постійне бажання чхати, кашель, свербіж та почервоніння шкіри, висипка, набряки — ці симптоми знайомі кожному алергіку. І хоча хвороба проявляється по-різному, існує один об’єднуючий фактор — патологія завдає суттєвого дискомфорту. Загострення та хронічний перебіг алергії впливають на всі сфери життя людини — фізичну, емоційну і навіть фінансову. Тому своєчасна діагностика та підбір адекватної терапії — важлива ланка стабілізації процесу.

Супрастин — відомий понад 70 років протиалергічний препарат, що широко застосовується в клінічній практиці.

Особливості лікарського засобу

Супрастин — класичний представник антигістамінних препаратів першого покоління, що призначається при всіх можливих алергічних патологіях, включаючи:

  • алергічний риніт та кон’юнктивіт;
  • контактний дерматит;
  • сироваткову хворобу;
  • атопічний дерматит;
  • аліментарну алергію.

Препарат ефективний при алергічних реакціях, що розвинулися внаслідок укусу комах або прийому деяких медикаментів. У складі комплексної терапії його використовують при важких анафілактичних реакціях та набряку Квінке.

Лікарі рекомендують давати Супрастин дітям при проведенні вакцинації, лікуванні антибіотиками і навіть застуді, особливо якщо у дитини є діатез. Часті застудні захворювання у дітей із діатезом нерідко призводять до обструктивного бронхіту, який пізніше ускладнюється астмоїдним компонентом і в результаті перетікає у певну форму бронхіальної астми.

При гострих респіраторних захворюваннях препарат швидко та ефективно усуває:

  • набряк слизової оболонки;
  • закладеність носа;
  • ринорею;
  • чхання.

Клінічні дослідження показали: у пацієнтів, які приймали Супрастин, риніт минав у 2 рази швидше, ніж у людей, які приймали рослинні препарати та вітаміни. Внаслідок усунення нежитю поліпшується загальний стан пацієнта, зменшується інтенсивність кашлю, що виникає через затікання слизу з носової порожнини в горло та трахею. Також застосування антигістамінного засобу часто дає змогу уникнути або хоча б скоротити використання судинозвужувальних назальних крапель, які при тривалому застосуванні викликають медикаментозний риніт.

антигістамінний препарат першого покоління

Де придбати Супрастин?

Вигідні ціни на всі лікарські засоби підтримує інтернет-аптека 911. Ця мережа першою в Україні створила сайт, що полегшує процес бронювання та купівлі товарів для здоров’я. Завдяки якісному сервісу компанія неодноразово перемагала у номінаціях «Аптека року» та «Найкращий сайт».

Кожен відвідувач apteka911.ua може безкоштовно дистанційно проконсультуватися з лікарем. Для цього потрібно залишити заявку на сайті та дочекатися телефонного дзвінка спеціаліста.

Читайте також: Алергія під контролем: як полегшити її симптоми

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here