Найчастіше новачки потрапляють в непросту ситуацію в плані вибору підходящого ігрового автомата. Кожний бажає знайти вдалий варіант, який частіше за інших генерує виграшні комбінації. Як показує практика, це завдання не з легких, наприклад, слоти air2.parimatch.com/casino досягають значної цифри — 250 штук. Протестувати усі до єдиного, буде вельми непросто, тому пропоную зупинитися на автоматах з високою дисперсією.

игровые автоматы

Що собою являє десперсія

Вікіпедія за даного терміну пояснює буквально наступне: «Дисперсія — міра розкиду значень випадкової величини щодо її математичного очікування». Попросту кажучи, чим вище дисперсія, тим краще шанси виграти пристойну суму. Майте на увазі, тут присутня і зворотна сторона медалі. З ростом дисперсії збільшується ймовірність і великого програшу, отже, дивіться, що вам ближче — йти на ризик або віддати перевагу довгій грі з мізерними, але стабільними виграшами.

На мій погляд, практичніше за все вибирати слоти із середнім ступенем дисперсії. Такий формат, зберігаючи хорошу динаміку гри і забезпечуючи необхідним адреналіном, не дає гравцю занудьгувати. У мій символічний ТОП-3 потрапили такі ігрові автомати:

  • Fruit Zen;
  • Nights of Egypt;
  • Jungle Jim.

Fruit Zen

Слот розроблений авторитетною компанією Playtech, володіє універсальним функціоналом з п’ятьма барабанами і розписом з дев’яти ліній. На один спін можна ставити до 225 кредитів. Є бонусна гра з цікавими завданнями і непоганими призами. До речі, після кожного успішного спина можна подвоїти виплату і взяти участь в ризик-грі.

Nights of Egypt

Даний ігровий автомат, від розробників з Microgaming, є класичним емулятором. П’ять ігрових ліній і три барабана, але за бажанням гравця, може бути активована будь-яка кількість ліній, на які будуть зроблені ставки. Мінімальний множник становить х5, найбільший — х750.

Jungle Jim

Слот виконаний в кращих традиціях компанії Everymatrix, підтвердженням цьому, зручний інтерфейс і зрозумілий алгоритм гри. Характерна особливість автомата полягає в постійно зростаючому чотирирівневому джек-поту. Гра на нього і поява другого екрану, може відкритися в будь-який момент після вдалої комбінації.

До речи, якщо у вас є свої улюбленці серед ігрових слотів, пишіть про це в коментарях.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here