Втрата номерного знаку – річ неприємна, але, крім того, ще й може мати негативні наслідки для водія та власника автомобіля. Законодавство передбачає відповідальність за використання транспорту без позначення номера. Спеціалісти компанії «Автономера» допоможуть виготовити для авто американські номерні знаки всіх різновидів та за стандартами цієї країни і країн, що встановлюють такі знаки.

американські номерні знаки для авто

Послуги компанії «Автономера» допоможуть відновити номер та позбавити водія авто зайвого клопоту із контролюючими та правоохоронними органами. А більше інформації про послуги та роботу компанії, її послуги та інші деталі роботи, читайте на головній сторінці сайту https://autonomera.ua/uk/.

Хто відповідає за номерний знак: деталі законодавства

Втрата номерного знаку є відповідальністю того, хто є за кермом. Саме він має забезпечити позначення автотранспорту відповідно до вимог правил дорожнього руху та адміністративного законодавства України. Тому пересування авто без українських чи іноземних – американського зразка – номерами є порушенням правил і може стати підставою для відповідальності. А це не тільки штраф, але й з’ясування всіх обставин відсутності знаку і мотивів його зникнення.

Слід зазначити – закон не розрізняє відповідальність за рух транспорту без національного чи іноземного номерного знаку. Тому піклуватись про його наявність треба у будь-якому разі, хоч він походить з України, хоч з США.

Де передбачена відповідальність за пересування авто без знаку і чим це реально загрожує

Відповідальність за цей проступок не кримінальна. Проте теж неприємна і може мати купу різноманітних наслідків, включно із великими втратами грошей, часу та сил, для того, щоб відновити свої права на управління транспортом.

Адміністративна відповідальність передбачена однією із статей адмінкодексу. КУпАП чітко розмежовує керування транспортом без відповідного знаку у статті 121.

Якщо такий факт правоохоронці виявлять перший раз, тоді це може бути штраф, що не перевищить 50 НМД – неоподатковуваних мінімумів.

Вдруге, покарання може бути суворішим і вже може мати не тільки відповідальність у вигляді стягнення коштів, хоча і такий варіант теж є:

  • штраф 100 НМД;
  • громадські роботи на 40 годин;
  • вилучення керованої порушником автівки.

Суд може бути поблажливим і не вилучати транспорт, проте це вже вирішить з врахуванням обставин. До речі, забрати авто можна буде лише сплативши суму за зберігання такого транспорту.

Якщо номерний знак нестандартний: порушення або так можна?

Управління транспортом, що позначений номерним знаком, виготовленим не за стандартами заборонено. Такі дії по закону те саме, що і керування транспортом, у якого такого знаку немає. Тому намагатись виготовляти самостійно номерні знаки не варто. Адже для кожного з них є свої вимоги. І дотриматись їх можна лише під час виготовлення знаків за допомогою промислового обладнання спеціалістами.

Читайте на тему: Електромобілі з США: чому вигідно і як працює ввезення

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here