Дезінфекції підлягають різні поверхні: підлоги, стіни, машини та прилади, а також робочі поверхні у харчовій промисловості та гастрономії. У службі охорони здоров’я проводять дезінфекцію цілих інфекційних відділень та медичного обладнання, а також дезінфікують транспортні засоби. Системи вентиляції та кондиціювання також необхідно регулярно дезінфікувати.

послуги з дезінфекції у компанії CPG

Де проводять дезінфекцію

Фахівці, які виконують процедуру дезінфекції, наприклад, у компанії CPG https://www.cpg.fm/posluhy/pest-control/, екіпіровані спеціальним захисним одягом, та мають відповідну кваліфікацію. Найчастіше дезінфекція проводиться у таких місцях, як:

  • заводи з виробництва харчових продуктів та гастрономія;
  • транспортних засобів у м’ясній, молочній та кормовій промисловості;
  • птахофабрики;
  • лікарні, амбулаторії, транспортні засоби для пацієнтів;
  • готельні номери та гостьові будинки;
  • кімнати та машини після покійного;
  • засоби для перевезення побутових відходів;
  • стоматологічні та протезні кабінети.

Слід зазначити, що за обробкою йде процес провітрювання або миття водою залежно від виду та призначення поверхонь, що дезінфікуються, і конструкції об’єктів.

Які існують методи дезінфекції

Знищення мікроорганізмів може бути здійснено різними методами та прийомами. Їх підбирають залежно від виду бактерій, вірусів або комах у приміщенні, та ступеня їх скупчення.

Має значення тип приміщення, його призначення та обладнання, яке воно містить. Ефективність результату залежить від правильно вибраного методу. Знання та досвід фахівців CPG https://www.cpg.fm/posluhy/pest-control/dezynfekcja/ гарантують вибір правильного методу: термічна, термохімічна та хімічна дезінфекція, озонування.

Дезінфекція систем кондиціювання та вентиляції

Обприскування застосовують на виробничих підприємствах, готелях, кабінетах лікарів та інших місцях, де потрібно своєчасне виконання очищення кондиціонерів та вентиляційних каналів.

Дезінфікуючий засіб наноситься на поверхні за допомогою розпилювача. Цей метод дозволяє використовувати мінімально можливу кількість препарату за збереження його ефективності. Метод розпилення можна проводити при дезінфекції квартир, особливо систем кондиціювання або вентиляції.

До методів дезінфекції підприємств і приватних будинків, що набирають популярність, також відноситься очищення паром і випромінюванням. У разі використовуються нешкідливі великих організмів УФ-промені з довжиною хвилі трохи більше 256 нм.

Чи може дезінфекція бути небезпечною для людини

Самостійна дезінфекція квартир може бути небезпечною, якщо ви не маєте знань у цій галузі або не дотримуєтеся рекомендацій, описаних в інструкції із застосування придбаних вами препаратів. Дезінфікуючі засоби, доступні в магазинах, найчастіше нешкідливі. Однак це позначається на їх ефективності, їх може бути недостатньо для ефективного очищення поверхні грибків, гризунів або комах.

Самостійна дезінфекція підприємства чи заводу може принести очікуваних результатів. У разі сильного забруднення варто звернутися за допомогою до професіоналів. Спеціалісти компанії CPG мають відповідне обладнання, знання та досвід. Завдяки цьому дезінфекція проводитиметься безпечним чином.

Читайте на тему: Часта дезінфекція рук може призвести до безпліддя

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here